Wakacje

Zapraszamy na wypoczynek do pięknie położonego gospodarstwa agroturystycznego w Kotlinie Kłodzkiej.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla jednych mogą to być wczasy pod gruszą, dla innych wędrówka po górach. Nasz dom na wsi może też stanowić dogodną bazę wypadową do zwiedzania atrakcji Ziemi Kłodzkiej.

Cisza, spokój, bliski kontakt z przyrodą to atuty naszego miejsca.W pobliżu lasy obfitujące w grzyby, maliny, poziomki. To miejsce zauroczy Cię na pewno!

Oferujemy noclegi w pokojach 2, 3 oraz trzech mieszkaniach wakacyjnych.

Dużą atrakcją w okresie letnim jest basen oraz kort tenisowy. Ponadto zapraszamy na przejażdżki na konikach oraz dzieci na przejażdżki na osiołkach.

Dom otoczony jest pięknym ogrodem z przepływającym przez niego strumykiem. Atmosfera tego miejsca na pewno przyczyni się do udanego wypoczynku.Polecamy również domową kuchnię: pyszne obiadki i domowe ciasto.

Cały teren wczasowy jest ogrodzony, posiada wydzielone miejsca parkingowe.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne leży 5 km od uzdrowiska Lądek Zdrój. Goście mogą więc korzystać z pitnych wód zdrojowych oraz licznych zabiegów sanatoryjnych.

Położenie naszego pensjonatu sprawia, że jest on również atrakcyjny jako obiekt wczasowy w okresie zimowym. Najbliższy wyciąg znajduje się w Lądku Zdroju, trochę dalej natomiast kompleks narciarski Czarna Góra. Dla małych dzieci wystarczą górki za domem do zjeżdżania na sankach. Po szaleństwach na śniegu wszyscy mogą ugrzać się przy tradycyjnym kominku lub skorzystać z pobytu w saunie. Wieczorem proponujemy wspólne turnieje ping-ponga.

Polecamy więc nasze Gospodarstwo Gościnne "Pod Bukiem" wszystkim, którzy chcą spędzić atrakcyjne wakacje zarówno latem, jak i zimą.Ponadto organizujemy różne uroczystości rodzinne, biznesowe i spotkania towarzyskie.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok!!!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok